Дмитрий Корчев публикует статью
11 ноября 2011, 23:02
1180
Анонс:
Київське міське відділення АФНУ проводить для своїх членів цикл безкоштовних семінарів.

Досвід київських колег

Київське міське відділення АФНУ проводить для своїх членів цикл безкоштовних семінарів .

Семінари проводяться щотижня в офісі КМВ АФНУ за адресою: бул. Дружби народів, 24/2, офіс 50 для невеликих груп з 12-15 осіб.

Перший семінар, відбувся 24 лютого для суб'єктів підприємницької діяльності.

Семінар провів Голова комітету з юридичних питань та офіційний представник АФНУ при Держфінмоніторингу Корчев Д.Ю., який ознайомив слухачів зі змінами в законодавстві, що стосуються операцій з нерухомістю і фінансової звітності підприємців згідно зі статтями нового податкового кодексу. Слухачі були ознайомлені з положеннями Закону про Держфінмоніторинг і про практичне його застосування рієлторами (реєстрація, форми звітності, то що). Бажаючі мали можливість придбати всі необхідні методичні матеріали.

Також був проведений семінар на тему: «Особливості земельного законодавства в Україні. Зміни та доповнення в законодавчих актах стосовно операцій з землею. Отримання права власності. Оренда та суборенда землі. Земельний податок та сервітут. Особливості використання земель водного та лісового фонду». Семінар провела тренер-консультант по земельним питанням Греніха Людмила Василівна, член комітету АФНУ з навчання.

            На семінарі “Самовільне будівництво, перепланування”, який провела член КМВ АФНУ Гетьман В.О.(”Добрі справи” Консалтинг України),  були представлені тенденції ринку відносно самовільного будівництва, перепланування і т.д. Також було розглянуто нормативну база, яка необхідна  в роботі з самовільним будівництвом, були висвітлені практичні алгоритми в вирішенні питань з самовільним будівництвом, переплануванням та початком будівництва.

На семінарі “Оренда. Технології та особливості” (лектор Перковська О.П., керівник відділу оренди АН “Валіон”) були розглянуті основні аспекти роботи по оренді житлової та комерційної нерухомості.

Після закінчення кожного семінару слухачам пропонується заповнити анкету, в якій  вони можуть оцінити проведений семінар та висловити свої побажання та пропозиції до комітету з навчання КМВ АФНУ.

  По оцінкам учасників семінари були цікавими та корисними для практичної діяльності рієлторів.

Усі бажаючі  прийняти участь в семінарах можуть записатися в офісі КМВ АФНУ за тел.. 502-44-66, (067) 430-24-95
Реєстрація закінчується 15-м учасником.  

Голова комітету з навчання, професійної підготовки та сертифікації Зіменкова І.С.  

ПЕРЕЛІК СЕМІНАРІВ

1. Семінар "Основи ріелторської діяльності" (лектор Вінокур В.І.)

2. Семінар "Самовільне будівництво, перепланування" (лектор Гетьман В.О. "Добрі справи" консалтинг України, член КМВ АФНУ)

3. Семінар “Особливості  земельного законодавства в Україні.Зміни та доповнення в законодавчих актах.(лектор Греніха Л.В., бізнес-консультант по земельним питанням)

4. Оподаткування операцій з нерухомістю. (Лектор Корчев Д.Ю., Голова комітету з юридичних питань КМВ АФНУ)

5. Семінар “Оренда. Технології та особливості” (лектор Перковська О.П., керівник відділу оренди АН “Валіон”)  

Більш детальну інформацію Ви можете отримати на сайті КМВ АФНУ.

Дмитрию Корчеву это нравится
Улучшить сайт Соцсети